tel:09128612884
ورود کاربرانعضویت کاربران

باکس پالت پلاستیکی دست دوم

در هر انبار و کارخانه ای نمیتوان از یک نوع پالت استفاده نمود. بیشتر پالت های موجود در بازار سطحی صاف دارند و برای برخی کالاها مناسب نمیباشند. برخی کالاها هیچگونه قدرت ایستایی ندارند و نمیتوان آنها را بر روی پالت صاف و بدون دیواره قرار داد.

باکس پالت پلاستیکی در این مواقع بهترین گزینه میباشد. باکس پالت پلاستیکی از دیواره هایی برخوردار است که به راحتی میتوان محصولات گوناگون را درون آنها قرار داد. باکس پالت پلاستیکی بهترین نوع پالت میباشد که برای انبارهایی مانند انبارهای مواد غذایی بسیار مناسب است.

اگر قصد خرید این نوع پالت را دارید میتوانید باکس پالت پلاستیکی دست دوم را نیز مد نظر قرار دهید. باکس پالت پلاستیکی دست دوم مزیت زیادی را در اختیار شما قرار خواهد داد:

1. برای خرید باکس پالت پلاستیکی نو باید هزینه زیادی را بپردازید ولی با خرید باکس پالت پلاستیکی دست دوم هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

2. باکس پالت پلاستیکی دست دوم هیچ گاه کهنه و فرسوده نخواهد و میتواند مانند نوع دست اول به خوبی تا سالها کار کند.

3. باکس پالت پلاستیکی دست دوم در برابر آب و همچنین رطوبت بسیار مقاوم است و دچار فرسودگی نمیشود.

نکات مهم در خرید باکس پالت پلاستیکی دست دوم:

1.  برخی از فروشندگان باکس پالت دست دوم هیچگونه انصافی ندارند و قیمت ها را به گونه ای ارائه میدهند که با قیمت باکس پالت نو هیچ تفاوتی ندارد. استعلام قیمت بهترین راه برای جلوگیری از متضرر شدن شما میباشد. قبل از خرید، قیمت های باکس پالت دست دوم موجود در فروشگاه ها و همچنین فروشگاه های اینترنتی را با یکدیگر مقایسه کنید و پس از یافتن بهترین قیمت اقدام به خرید نمایید.

2. برخی از از انواع پالت پلاستیکی دست دوم آنقدر فرسوده شده اند که دیگر قابل استفاده نیستند و ممکن است در حین استفاده بشکنند. باکس پالت پلاستیکی را در مرحله اول از لحاظ فیزیکی بررسی کنید و همچنین از فروشنده تضمین های لازم را دریافت کنید.

3. باکس پالت پلاستیکی دست دوم مناسب انبار خود را تهیه کنید. انبارهایی وجود دارند که متراژ  و همچنین ابعاد کف تا سقف آنها کم میباشد. قبل از خرید باکس پالت ابعاد انبار خود را اندازه گیری کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :