tel:09128612884
ورود کاربرانعضویت کاربران

سبد پلاستیکی

از ابزار و وسایلی که در انتقال اجسام و اشیا مختلف به خصوص مواد غذایی کاربرد زیادی دارد سبد میباشد. سبد ها ها از متریال هایی همچون فلز و پلاستیک ساخته میشوند. پلاستیک بهترین متریالی میباشد که برای ساخت سبد به کار میرود و مزیت های بسیار بیشتری دارد.

مزیت های سبد پلاستیکی:

1.  از مهمترین ویژگی های سبد پلاستیکی در سبک بودن آن است. برای حمل سبد پلاستیکی بسیار راحت خواهید بود و نیازی به صرف انرژی زیاد برای حمل آن نخواهید داشت.

2. سبد پلاستیکی به هیچ وجه زنگ نمیزند. سبد پلاستیکی بدون اینکه هیچگونه تغییری در بافت آن ایجاد شود برای سالیان طولانی کار میکند.

3. سبد پلاستیکی عایق الکتریکی بسیار خوبی میباشد و هیچگونه نیروی الکتریکی را از خود عبور نمیدهد.

4. سبد پلاستیکی در برابر حلال ها و مواد شیمیامی مقاومت خوبی دارند و به راحتی حل نمیشوند.

5. سبد پلاستیکی از جلوه ظاهری خوبی برخودار است. رنگ های متنوعی برای سبد پلاستیکی در نظر گرفته شده است که باعث بالا رفتن جنبه زیبایی آن شده است.

6. سبد پلاستیکی بسیار بهداشتی میباشد و هیچگونه میکروبی را به خود جذب نمیکند.

7.  شستشوی سبد پلاستیکی بسیار راحت میباشد و به راحتی با آب  و یا مایعات شوینده تمیز میشود.

8. قیمت یکی از مهمترین ویژگی و مزیت های سبد پلاستیکی میباشد. قیمت سبد پلاستیکی با سبدهای فلزی قابل مقایسه نیست و بسیار پایینتر میباشد.

9. پلاستیک قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد به همین دلیل سبد پلاستیکی نیز به خوبی در برابر فشار از خود انعطاف نشان میدهد و نمیشکند.

10. سبد پلاستیکی را در هر شرایط جوی میتوان استفاده نمود بدون آنکه کوچکترین افت کیفیتی در آن به وجود آید.

11.ابعادی که برای سبد پلاستیکی وجود دارد بسیار متنوع میباشد. سبد پلاستیکی با ابعاد های بزرگ و کوچک را برای کارهای مختلف میتوانید انتخاب کرده و استفاده کنید.

12. سبد پلاستیکی شفاف است و مواد داخل آن را میتوان تا حدودی مشاهده نمود. شاید این موضوع کم اهمیت به نظر برسد ولی برای برخی افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :