09122999380 - 02155355100 - 09122778437
02155054374 - 02155310625
ورود کاربرانعضویت کاربران

پالت پلاستیکی دست دوم

تجهیزاتی که امروزه برای انتقال کالا در کارخانه ها به کار میروند پالت مینامند. پالت در واقع یک صفحه با ابعاد مشخص میباشد که متریال های گوناگونی نیز در ساخت آن استفاده میشود.

پالت پلاستیکی از معروفترین نوع پالت میباشد که در ساخت آن از پلاستیک استفاده شده است. پالت پلاستیکی مانند پالت پلاستیکی و یا فلزی فرسوده و یا زنگ زده نمیشود. همین قابلیت پالت پلاستیکی باعث شده تا از کارکرده این نوع پالت نیز بتوان استفاده نمود.

پالت پلاستیکی دست دوم را نیز میتوان استفاده نمود. پالت های دیگر قابلیت استفاده به عنوان دست دوم را ندارند ولی پالت پلاستیکی از این ویژگی برخوردار است.

بعد از خرید پالت پلاستیکی دست دوم میتوان آنرا به عنوان نو مورد استفاده قرار داد. پالت پلاستیکی دست دوم برای سال های زیادی برای شما کار خواهد کرد و هیچگونه مشکلی در استفاده از آن پیدا نخواهید کرد.

پالت پلاستیکی دست دوم قیمت بسیار مناسبتری دارد. اگر قصد داشته باشید تا پالت نو خریداری کنید باید هزینه زیادی را بپردازید. هزینه ای که بابت خرید پالت پلاستیکی دست دوم میپردازید تقریبا در حدود نصف مبلغیست که برای پالت پلاستیکی نو پرداخت میکنید.

پالت پلاستیکی دست دوم هیچ فرقی با پالت های نو ندارد ولی باید نکاتی را در خرید مد نظر قرار دهید:

1. پالت پلاستیکی دست دوم را با قیمت مناسب و منصفانه خریداری کنید. پالت پلاستیکی دست دوم نباید قیمتی مشابه پالت های پلاستیکی نو داشته باید پس قبل از خرید ابتدا نسبت به قیمت بررسی و تحقیقات لازم را انجام دهید.

2.  در پالت پلاستیکی دست دوم نباید هیچگونه شکستگی وجود داشته باشد. قبل از خرید پالت ها را به دقت بررسی و بازدید کنید و در صورتیکه از شکستگی برخوردار بودند از خرید آنها اجتناب کنید.

3. پالت پلاستیکی دست دوم را نسبت به وزن کالای خود انتخاب کنید. پالت پلاستیکی دست دوم باید به گونه ای باشد که طاقت تحمل وزن کالای شما را داشته باشد.

4. به ابعاد انبار خود توجه کنید. پالت پلاستیکی دست دوم را در ابعاد و حجمی تهیه کنید که برای انبار شما مناسب باشد. پالت باید به اندازه ای باشد که بتوان آنها را درون انبار جا داد.

5. متریال به کار رفته در پالت پلاستیکی دست دوم بسیار مهم است. متریال پالت باید از بهترین نوع باشد تا با فشاری که به آن وارد میشود آسیب نبیند.

6. پایه های به کار رفته در پالت پلاستیکی دست دوم حائز اهمیت است. پایه ها باید محکم باشند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :