09122999380 - 02155355100 - 09122778437
02155054374 - 02155310625
ورود کاربرانعضویت کاربران

مخزن آب پلاستیکی

برخی از ساختمان ها و مجتمع های مسکونی وجود دارند که فشار آب خوبی ندارند و برای اینکه بتوانند آب مورد نیاز خود را تامین کنند باید از مخزن آب پلاستیکی استفاده کنند. متریال استفاده شده در ساخت مخزن آب پلاستیکی از پلاسیتک های معمولی نیست و مقاومت بسیار بالایی دارد.گنجایش مخزن آب پلاستیکی نسبت به نوع ساختمان و همچنین درخواست مشتری متفاوت است و میتوانید ظرفیت های گوناگونی را انتخاب کنید. کاربردهای مخزن آب پلاستیکی:

1.  از مخزن آب پلاسیتکی میتوان برای نگهداری آب و مایعاتی همانند آب استفاده نمود.

2. مخزن آب پلاستیکی برای ساختمان هایی که مشکل کاهش فشار آب دارند بسیار مناسب میباشد.

مخزن آب پلاستیکی از لحاظ بهداشتی بودن در بالاترین سطح قرار دارد و هیچگونه آلودگی را به داخل آب نشر نمیدهد. مخزن آب پلاستیکی از وزارت بهداشت مجوزهایی را دریافت کرده است که نشان دهنده سلامت و استاندارد بودن آن است.

یک مخزن آب پلاستیکی خوب و استاندارد باید از لایه هایی در ساخت بدنه آن استفاده شده باشد که هیچگونه نوری را از خود به داخل عبور ندهد. عبور نور به داخل مخزن آب میتواند باعث رشد جلبک و همچنین گیاهانی در درون مخزن شود که از این رو باعث مسمویت افراد استفاده کننده از آب میشود. مخزن آب پلاستیکی سه لایه از بهترین نوع مخزن میباشد که هیچگونه نوری را از درون خود عبور نمیدهد.در خرید مخزن آب پلاستیکی دقت داشته باشید که باید نوع چند لایه آنرا تهیه کنید. در موقع خرید حتما از چند لایه بودن آن اطمینان حاصل کنید.

مخزن آب پلاستیکی نباید از موادی ساخته شده باشد که بو و همچنین مزه آب را تغییر دهد. در برخی از انواع مخزن آب پلاسیتکی مشاهده شده است که مصرف کننده از بوی بد آب درون مخزن شکایت دارد.

اگر میان انتخاب مخرن آب پلاستیکی و همچنین فلزی مردد هستید و نمیدانید کدام مخزن را باید انتخاب کنید باید به شما بگوییم که حتما نوع پلاستیکی را انتخاب کنید.

مخزن آب پلاستیکی هیچگاه زنگ نمیزند و این از تفاوت های بزرگ مخزن آب پلاستیکی نسبت به نوع فلزی میباشد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :